studio filmowe omega

STUDIO FILMOWE OMEGA to firma zajmująca się szeroko pojętą produkcją filmową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom profesjonalną realizację powierzonych zadań. Mocną stroną naszej firmy jest kreatywność i doświadczenie w branży filmowej zarówno właściciela, pracowników jak i współpracowników. Nasze zawodowe poczynania możecie podejrzeć na firmowym Blogu studiofilmoweomega.tumblr.com

Jesteśmy zawodowymi operatorami obrazu i dźwięku, na co dzień współpracującymi z czołową telewizją ogólnopolską. Nie mamy nic wspólnego z potocznym określeniem "kamerzysta weselny".

Realizujemy filmy promocyjno-reklamowe, dokumentalne i instruktażowe. Tworzymy także filmy weselne, ślubne i komunijne. Każdy z naszych operatorów ukończył kurs organizowany przez Kurię Warszawską, który uprawnia do filmowania podczas uroczystości kościelnych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów.

nasza oferta

Wszystkie uroczystości tj. Chrzest, Pierwsza Komunia Święta, Zawarcie Związku Małżeńskiego to najważniejsze a zarazem unikalne wydarzenia w życiu każdego człowieka.

Dlatego dbamy, aby realizowane przez nas filmy miały niepowtarzalny urok. Dokładamy starań, aby jakość naszych usług była najwyższa co czynimy nie tylko w nagrywaniu jak i w montażu cyfrowym. Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług związanych z rejestracją tych chwil na wszystkich nośnikach począwszy od kaset DV, HDV, płyt DVD i Blu Ray.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych usług związanych z naszą działalnością:

  • Filmowanie imprez okolicznościowych: Chrzty, Komunie, Śluby i wesela, studniówki
  • Produkcja filmów, prac dyplomowych, reportaży
  • Udźwiękawianie materiałów video
  • Montaż filmu powierzonego
  • Kopiowanie nagranego materiału na nośniki DV, HDV, płyt DVD i Blu Ray itp.

Do filmowania podchodzimy z wielką pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc m. in. filmy weselne i ślubne jak dzieła odzwierciedlające atmosferę pełną uniesień, emocji i miłości.

prezentacja online

przydatne linki

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy poniżej linki do stron, które uważamy za godne uwagi i polecenia.

Mamy nadzieję, że nasze spostrzeżenia pomogą przyszłym małżonkom w zrealizowaniu tak trudnego przedsięwzięcia.

Tagi: Filmowanie, Filmy weselne, Kamerzysta, chrzest, komunia

formularz

Imię:
E-mail:
Temat:
Treść:
Przepisz Kod: [CODE]
Twój e-mail został pomyślnie wysłany.

kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, lub macie pytania odnośnie szczegółów naszej działalności to prosimy o kontakt.

Studio Filmowe Omega
Majewski Jacek
ul. Orłowska 5/66
03-571 Warszawa
Mobile:+48 602 723 836


Pytania drogą elektroniczną prosimy kierować na adres:
kontakt@studiofilmoweomega.pl

Co wykorzystujemy w pracy

Wszystkie powierzone przez Państwa zlecenia realizujemy kamerami Sony HD PMW-EX1R i Canon HDV XH G1S oferujące bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku.

Sprzęt oświetleniowy, składa się z lamp halogenowych stacjonarnych firmy Iamiro HDVideo light o maksymalnej mocy 650 W oraz oświetleniem Led o mocy 30W firmy AkuratLighting mocowanym bezpośrednio na kamerze (powyższe oświetlenie używane jest według indywidualnych potrzeb).

Również stawiamy duży nacisk na najwyższą jakość dźwięku w naszych materiałach. Dlatego dla Państwa w naszej ofercie mamy przygotowane profesjonalne urządzenia do zapisu i transmisji dźwięku: mikrofony kierunkowe na statywach, klipsy, a także wysokiej klasy rejestratory dźwięku i mikroporty bezprzewodowe [Demo clip].

Do montażu używamy nieliniowych kart do edycji Canopus Edius HD Spark Pro wraz z programem EDIUS 6.

Możemy także uwiecznić każdą uroczystość na płytach DVD i Blu Ray.

Cały sprzęt wraz z doświadczeniem i starannością pracowników gwarantuje pamiątkę na długie lata.

facebook